2013 m. vasario 1 d., penktadienis

Tradicinio skrebuko konkursas - iššūkis #2

Sveikos, mielosios skaitytojos ir skaitytojai!
Kaip parodė naujausi skrebukių bendruomenės įvykiai, visos turite įdomių minčių ir gerų idėjų, visos drąsiai išsakote savo nuomonę ir iškeliate jums rūpimus klausimus į viešumą. Būtent tokios diskusijos padarinys ir yra iššūkis, kurį vieną gražią dieną subrandinau savo galvelėje. Subrandinau, išsakiau, sukėliau dar didesnes diskusijas, kurios išsirutuliojo į atskirą temą apie konkursų organizavimą. O mūsų forumo moderatorės, ačiū joms už pasitikėjimą, nepraleido pro ausis ir akis šios idėjos ir maloniai pasiūlė žodį paversti kūnu. :)
Priminsiu, kad viskas prasidėjo nuo senelio Šekspyro plunksnos vertos diskusijos - liftinti ar neliftinti. Vienareikšmiško atsakymo į klausimą, ar liftinti yra gerai, ar blogai, berods taip ir neradome. Bet ir nereikia. Juk tame ir yra diskutavimo žavesys. Bet, kaip liaudyje sakoma, geriau vieną kartą pabandyti, nei šimtą kartų išgirsti!
Skrapliftingas - tai pilnas arba dalinis idėjos, skrebuko, atviruko arba bet kokio kito skrebo darbelio, kurį sukūrė kita skrebukė, kopijavimas. Tokį, man labiausiai patikusį apibrėžimą, radau štai čia. Kadangi po nuoroda slepiasi labai išsamus straipsnis apie liftinimą, tai aš nebesiplėsiu. Kas rusų kalbos nėra įvaldęs, siūlau ne mažiau išsamų straipsnį angliškai. Kadangi dabar jau žinome, su kuo valgomas šis, galbūt kai kurioms egzotiškai ir nesuprantamai iki šiol skambėjęs žodis, tai būtų nuodėmė to neišbandyti.

Meistrę, kurios darbą liftinsim, nebuvo sunku pasirinkti. Anną Marią ir jos nepaprastai įkvepinčią, įdomių sprendimų kupiną kūrybą pažįsta jei ne visos, tai didžioji dauguma Lietuvos skrebukių. Sunkiau buvo pasirinkti darbelį, kurį šiandien siūlau pakopijuoti. Kodėl sunku? Nes jos darbai visi tokie nuostabūs, kad norisi liftinti kiekvieną iš jų :). Taigi, pačiai meistrei maloniai sutikus ir leidus kopijuoti jos skrebuką, šiandien ir pristatau jį:


Skelbdamos savo skrebuko versiją asmeniniuose tinklaraščiuose, BŪTINAI turite įdėti originalą ir aktyvią nuorodą į jį. Tai pagrindinis skrebukių bendruomenės reikalavimas liftinant, kurio paisyti reikalaujama etiniais sumetimais. Dalyvauti iššūkyje kviečiu visas skrebukes, nepriklausomai nuo jų skrebinimo stažo, ar socialinio statuso skrebukių bendruomenėje :). Naujokėms tai turėtų būti nepaprastai gera praktinė pamoka žvelgiant į talentigos mokytojos darbą, o toms, kurių išradingumu, profesionalumu ir virtuoziškumu skrebinant mes net neabejojame, padės neprarasti sportinės formos :)))

Darbelių lauksime iki vasario 26 d. 24 val. LT laiku
Dar viena staigmena - geriausio darbo autorę/autorių išrinks pati Anna Maria!Laimėtoją paskelbsime vasario 28 d.

Na ir galiausiai prizas, atiteksiantis išrinktajai, ILS firmos išleistas, mūsų šiandienos herojės kūrinys - vienos naujausių popierių kolekcijos rinkinys:


 Kartu su skrebuko autore linkiu Jums (ir sau :)) įkvėpimo ir malonių akimirkų skrebinant!
 Assol

16 komentarų:

 1. Wau kaip smagiai, zaismingai ir viliojanciai :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vau, vau, vau :) As be zodziu! Aciu visoms, kurios taip stengiasi del forumo, blogo, konkursu ir skrebo :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nerealiai!!!! Man siaubingai patinka, jau net spurdu is laimes, labai puiki tema, nuostabus darbas liftinimui ir neralus prizas!!! Fantastika !!!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oho, nuostabus konkursas. Bet jaučiu ne man... Kol kas nesu iki galo perkandusi "liftinimo" (todėl pasinaudosiu nuorodomis - ačiū už jas) - ar viskas perkeliama, ar kažkokios detalės, etc. O ir toks stilius man kol kas iššūkis, bet kai kurios Lietuvos skrebukės jame jaučiasi kaip žuvys vandeny, todėl, manau, bus labai įdomių darbų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na tikrai kad nerealiai. Šitas iššūkis taip ir šaukia būti padaromas :D
  tarkim aš niekada su parodytu stiliumi nesusidūrusi, jo nedariusi ir jis man nei dailus, nei suprantamas buvo. Tad net nebandyčiau, jei ne leidimas remtis pavyzdžiu beveik jį nukopijuojant. Taip atrasti naujus nepažintus dalykus daug lengviau! Aš už liftinimą :) Tad ir Neringai siūlau nestabdyt, o bandyt :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. as tai zinojau,kas Puskis spirges :D Tikiuos busi pirmoji :D
  Neringa pirmyn- isbandymuose esme buna :D
  Pazadu palaikyti moraliskai :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo darbeli padariau jau sekmadieni, tik dar negaliu idet, nes korteliu skaitytuvas sugedo

   Panaikinti
  2. negali buti kad as Puski busiu aplenkus :D Nu bais laukiu tavo kurinio ..

   Panaikinti
 7. Smagu matyti, kad iki konkurso pabaigos likus daugiau nei pusei laiko, jau turim 5 darbus!!! Nerealiai smagu, kad tiek norinčių sudalyvaut :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Einu liftinti :D O spalvas irgi, ar galima savo paletą pasirinkti?..

  AtsakytiPanaikinti
 9. P.S. Kokie puikūs visų darbai !
  Beje,jei būsiu labai nusiliftinusi pro šalį, tai ištrinsit ar ne? :D

  AtsakytiPanaikinti