2011 m. vasario 19 d., šeštadienis

Konkursas "Iššūkis skrebukėms": BALSAVIMAS

Na ką gi, ši avantiūra ir baigėsi :) Patriotiškumo tema tikrai nėra iš pačių paprasčiausių, bet sulaukėm tikrai daug išradingų darbelių. Tad norėtume, kad išsirinktumėt Jums patikusį ;) Balsuoti galite iki vasario 22d. 23val. Nugalėtoją paskelbsime vasario 23d.


Skrebukai, laukiantys Jūsų balsų:

lemurka

LINUTUKAS

Laru

Ignas

Relija

Knopkiniukai

auksarankė

štampukė

b_i_kŽemiau esančioje lentelėje pažymėkite savo favoritą... ir nepamirškit, kad laukiam tik sąžiningų balsų ;)

19 komentarų:

 1. Pirmą kartą naudojame tokį balsavimo principą - ne komentaruose, o kaip apklausą, kurioje galima pažymėti patikusį darbelį. Labai norėčiau išgirst nuomones, ar Jums patogus šis balsavimo būdas :) AČIŪ iš anksto ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip pat noriu priminti, kad komentaruose galite parašyti, kodėl patiko vienas ar kitas darbas, kas sužavėjo, kas privertė susimąstyt o gal nustebino... juk skrebukų autoriams tikrai bus smagu paskaityt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Negana to, kad tema buvo sunki, tai ir prabalsuoti, dar sudetingiau.
  Is tikro noretusi , kad visi kurie sugebejo sudalyvauti, taptu laimetojais :)
  kolkas susilaikau...
  O del,sistemos jei sistema jums parodys, kad saziningai prabalsuota, gal ir gerai ...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai visi darbai verti laimejimo ! Tokie isradingi ir tikrai atitinkantys tema. Bet si karta mano favoritas vistik Ignas.
  Del balsavimo, tai labai patogi tokia forma, bet man irgi kelia abejoniu, kad gaunas kaip ir anoniminis balsavimas. Nesinori tiketi, kad cia bus griebiamasi tokiu budu, kai visuose forumuose ir facebookuose bus prasoma prabalsuot uz viena ar kita darba, bet...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Lemurkos darbas... Hmmm, tai MANO sesės darbas, tad tuo viskas pasakyta :)
  Linutuko ir Laru darbai - tokie, neperkrauti, gražūs darbai.
  Igno darbas. Vaikai pasakė: "Šis darbas laimės", ir aš jam iš visos širdies to linkiu. Balsavau už jį. Dėl nuotraukų (namo supratimu - geriausiai atitinkančių temą), atlikimo (tie padažymai ir pataškymai - super) ir dar teksto.
  Relijos darbas taip pat tarp mano favoritų. Gaivaus oro gurkšnis tikriems piliečiams :)
  Knopkiniuko darbas. Hmmm, turėjau panašią idėją, tik nesugebėjau jos tinkamai įforminti. O čia - tai viskas darniai ir gražiai :) Šaunu :)
  Štampukės darbas. Kaip ir visų jos darbų - tooooobulas atlikimas. Visos detalės - tobulos, tobulai sudėtos į nuostabų skrebuką.
  B_I_K darbas. Buvau pritrenkta nerealiu sprendimu. Laaaabai įdomus darbas, labai įdomus tekstas.
  Dėl balsavimo lentelės - man labai patiko. Ir kažkaip net nepagalvojau, kad galima nesąžiningai balsuoti. Čia gi GARBĖS reikalas - neapgaudinėti savęs ir kitų.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Atidaviau savo balsa ignui, nes negaliu sustoji juo stebėtis...
  O iš tikro labai sunku apsispręsti man labai patiko ir lemurkos darbas, pats atlikimas, kai pamčiau pirmą kartą galvojau, kad bus mano favoritas, bet ignas čia tau pakišo koją :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Bik! - uz isgryninta patriotizma. Ne uz spalvas, atributika ir sukius, kai girtais balsais skanuojama "Lietuva!", o kai rimciau visi tyli... Tikiu patriotizmu, bet dazniausiai matosi cinizmas. Geri zodziai Knopkiniuko LO, ir pats toks ramus, sviesus ir geras :). Suintrigavo Stampuke, labai patiko, bet zodziu niekaip neiskaiciau. Ignac - technika, spalvos - liuks!

  AtsakytiPanaikinti
 8. b_i_k, man šita daina be galo patinka :) Kaip ir dauguma M.Mikutavičiaus dainų...ir tikrai netikėtas toks sprendimas buvo...ir beveik paskutinę minutę įkeltas :) Tačiau csavo balsą atidaviau lemurkai, nes mane vistik papirko bendras vaizdas, įdomiai panaudoti dokumentai ir tas Vytis :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Susigriebiau paskutinę minutę, turėjau idėja šiek tiek kitokią, bet mane aplenkė Relija... Tada prisiminiau turinti atsitiktinai užfiksuotą saulėlydį jacht klube ir pagalvojau, blemba, aš tikrai ją myliu, va dėl tokių neapsakomų vaizdų...net jei gyvenime susiduri su visai kitais dalykais ;)
  P.S. mano pastarieji skrebukai visi su dainų žodžiais :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveikutes, super, darbeliai pritrenkiantys ir tikrai sunku issirinkti. Tarp triju darbeliu negaliu apsispresti: Lemurkos, Bik ir Igno.. Na as dar pagalvosiu :)
  Balsavimo sistema labai gera, ir jum bus lengviau skaiciuoti balus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ir aš sužavėta Ignu jau ne pirmą kartą :))) Linkiu, Ignai, išlaikyti tempą ir susidomėjimą ;)

  b_i_k puikiai. Jei būčiau pasirinkus kitą pateikimo kriptį, būčiau ėmusi šią dainą :DDD

  štampuke, nėra ką pasakyti, kaip visada viskas kaip vaistinėje - tobulai. "tem lep" turbūt net nesigautų tau :DDD

  lemurka dabar mano konkurentė, tai negirsiu :P :DDDD

  auksaranke, labai jaukiai, teisingai ir pilietiškai. Mažųjų rankelės irgi auksinės :DDD
  P.s. ačiū už tą sakinį, kuriuo įvertinai mano skrebuką. Tai aukščiausias įvertinimas kokio galiu sulaukti, tik pati manau, kad reikia dar ir dar kartą skrebint šia tema, kad galų gale atsiskleistų viskas.

  Savo balsą atidaviau knopkiniukams. Kadangi vaikų neturiu, daugiau dėmesio atkreipiau į tuos skrebukus kur ne per vaikus kalbėta parinkta tema. Ilgai žiūrinėjau abu skrebukus, skaičiau svarsčiau... Bet labiau pajutau knopkiniukus :)

  Linutuko mergina šaunuolė :))) Lai tik išlaiko tą norą giedoti Lietuvos himną :)))

  Laru, tai išsisukai su Aronu? Skepetaitę jau pasiruošei? :DDDD

  Man labiau patinka va toks balsavimas, kai yra komentaras ir balsas kartu :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. mano balsas atiteko Ignui, antroj vietoj b_i_k. Smagu kad tiek dalyvaujanciu siai temai kadangi tai tikrai issukis!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Super balsavimo būdas!
  Nors yra keli mano manymu verti pirmos vietos darbeliai, bet negaliu neatiduoti savo balso Ignui – pribloškė originalumu, švarumu ir paprastumiu. Liuks, šaunuolis.

  AtsakytiPanaikinti
 14. As uz bik, patinka man jos stilius. ideja ir ta daina super.

  AtsakytiPanaikinti
 15. As savo balsa atidaviau Relijai - toks visiskai kitoks skrebukas...

  naujas... netiketas...

  AtsakytiPanaikinti
 16. savo balsa atiduodu Ignui, jeigu butu galima, antraja vieta skirciau Knopkiniukams :)
  balsavimas puikus! nori - rasai komentara, tingi - viena migtuka paspaudi ir viskas :))

  AtsakytiPanaikinti
 17. Savo balsiuka atidaviau lemurkai, nes sis skrebukas mane suzavejo kai ji tik pamaciau :) toks mamatei, istrigo ir nori toki tureti :)
  antras man labai patiko, tai Relijos skrebukas, toks siltas ir originalus savo pateikimu :)
  o trecias man patikes, tai bik skrebukas savo paprastumu ir labai gilia mintimi ir tie dainos zodziai tiesiog super panaudoti :)
  zinoma patiko ir kiti grazus skrebukai, bet nebeissiplesiu per daug ;)
  visi(-os) esate saunuoliai ir puikiai igyvendinote tema :)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Man visai patiko toks būdas, tik ir aš suabejojau, ar kam nors nepasinorės spustelt tą mygtuką kelis kartus. Tikiuos, kad ne.
  Visi skrebukai savaip gražūs. Šiandien net kelis kartus landžiojau jų apžiūrėti ir vis negalėjau apsispręsti. Lemurkos skrebukas va toks, kaip ir kažkuri pasakė - norėtųsi tokį turėti (spalvos, detalės, mintis), Laru - įdomus spalvinis sprendimas, Linutuko skrebukas toks perteikiantis visą vaikišką pozityvumą ir užsidegimą, Auksarankės - smagu, kad jo kūrime dalyvavo ir mažosios merginos, Relijos - labai įdomus ir kitoks (ypač kai pamačiau bloge jo vidų, super), Igno - originalus ir beveik tobulas, Knopkiniukų - man labai patikęs savo mintimi ir detalėmis, Štampukės - tas žemėlapis ir jo "nuspalvinimas" mane visiškai sužavėjo,B_i_k - taip pat labai įdomi temos interpretacija, labai man patikusi.
  Mėčiausi, mėčiausi, bet galiausiai - B_i_k. :)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Savo balsą atidaviau Ignui. Tikrai buvau šiuo darbu sužavėta.

  AtsakytiPanaikinti