2014 m. gegužės 12 d., pirmadienis

Tradicinio skrebuko konkurso "Piešiniai" REZULTATAI

Šį lietingą rytą labai džiaugiamės, kad turime garbės išrinkti nugalėtoją konkurso, kurio užduotis iš pirmo žvilgsnio daugeliui pasirodė sudėtinga. Bet ne viskas yra taip sudėtinga kaip atrodo , ir ką gi-turime 5 dalyvius. Puiku. Ačiū merginos, kad dalyvaujate, skrebukai visu tokie skirtingi ir nuostabūs.
Šio konkurso paslėpta mintis buvo ta, kad pagrindą darbeliui galite pasidaryti ir pačios, galite panaudoti trafaretą ir jį apipiešti. Jei turite labiau išlavintą ranką pieškite ranką, raitykite kokius tik sugebat krengelius. Jūsų skrebukas bus vienintelis ir unikalus visom prasmėm.

Taigi visi kartu pasidžiaukime puikiais dalyvių darbais:

1. Puskis


2. Wilika


3. Laru


4. Dragonfly


5. Astanis


Na ir ilgai nedelsę randomizer pagalba išrenkame prizo laimėtojąIr prizas keliauja WILIKA!!!! Sveikiname. Parašykite mums žinutę el.paštu scrapping.lt@gmail.com ir sutarsime dėl prizo atsiėmimo.

O kito konkurso kviestine dizainere skelbiame ASTANIS

Dėkojame dalyvėms, linkime kūrybinio įkvėpimo, ir iki susitikimo kitame konkurse.

5 komentarai:

  1. yay, kaip netikėtai ir maloniai nustebino :) labai džiaugiuosi, kad šį kartą pasisekė :D ačiū!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sveikinu nugalėtoją!! Ir taip pat noriu pasakyti kad visų dalyvavusių darbeliai labai gražūs, ir labai šilti. Labai patiko! Pati deja jau nebespėjau sudalyvaut, tačiau jau nekantriai lauksiu kito konkursėlio :))

    AtsakytiPanaikinti
  3. OOOO kiek nuostabiu darbu! Bravo.. maniau kad skrebinimas jau visai ismirs.. o jus SAUNUOLES ! Sveikinimai laimetojai ! Astani- wow pastebejau, kad tavo skrebas ikope i labai jegova stiliuka ;) Saunuoles ir sekmes visom , taip ir toliau ! :)

    AtsakytiPanaikinti