2013 m. gegužės 11 d., šeštadienis

Idėjos ir įkvėpimas: reljefinis skrebuko pagrindas

Tikriausiai visokie reljefo ir kirtimo aparatai dabar jau nebe naujiena. Dauguma skrebukių turi kalnus kirtimo formelių ir emboss-reljefo plokštelių.
Dažnai tenka matyti reljefinį popierių naudojamą atvirukų gamybai. Bet ar kada susimąstėte, kaip tokio popieriaus gabalėlis pakeistų Jūsų skrebuką?
Aš susimąsčiau ir pabandžiau tai įgyvendinti. Juolab, kad turiu keletą man labai patinkančių plokštelių, kurių taip ir neradau, kur panaudoti. O juk negalima leisti, kad toks gėris voliotųsi be darbo :)
Pirmiausiai iš balto popieriaus "išreljefinau" daug lapelių ir sukarpiau juos vienodo dydžio gabalėliais. Tam, kad turėčiau vientisą ir tvarkingą skrebuko pagrindą.


Visus šiuos lapelius suklijavau ant tradicinio skrebuko dydžio lapo šachmatine tvarka. Gavosi štai kas.


Kadangi mano skrebukas bus dvigubas, tą patį pakartojau ir ant kito lapo.
Suklijavusi detales, nuotraukas bei suraičiusi ilgiausią aprašymą, supratau, kad visgi kažko trūksta ir pagrindas, nors ir reljefinis, bet jis- per baltas, nors aliuzija buvo į baltas ir šaltas ligoninės sienas.
Todėl ilgai nesvarsčiusi, iškilias vietas patapšnojau rašalo kempinėle. Ir štai rezultatas:


Sprendimų gali būti įvairių. Įsivaizduokite, dar kiekvieną kvadratėlį juk galima apsiūti, galima lieti dažus ir vaizdas būtų dar kitoks. Aš šį kartą patingėsiu, kadangi mėgstu greitą rezultatą ;) ir paliksiu savo siuvamąja toliau kaupti dulkes. Bet labai lauksiu Jūsų visų interpretacijų. Įdomu, ką sugalvosite. Būtu smagu pamatyti Jūsų darbelius su reljefiniu popieriumi, todėl kviečiu palikti nuorodas komentaruose.
Geros dienos visiems :*

4 komentarai:

  1. Nerealiai fainuoliškas skrebukas. O pagrindas tikrai vertas dėmesio!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Super mintis!As vis niekur nepanaudoju savo aparaciuko..tai dabar reiks butinai greitu metu pameginti sia ideja:)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Eglu, smagu, butinai pasirodyk ;)

    AtsakytiPanaikinti