2010 m. balandžio 30 d., penktadienis

Tarptautinė Skrebinimo diena!

Mielieji ir mielosios skrebukės!

Gegužės 1-oji ne tik darbo diena, bet taip pat ir Tarptautinė Skrebinimo (Scrapbooking) diena! Todėl sveikiname visas ir visus, beskrebinančias ir beskrebinančius, giliai įklimpusius ir šia malonia liga tik potencialiai beužsikrečiančius, prijaučiančius ir bent jau žinančius, kas tai yra! Ir Scrapping.lt moderatorių komandos vardu siunčiame Jums visiems šį pasveikinimą!
O dabar.... Dėmesio dėmesio dėmesio!!!! Šia nuostabia progra - Skrebinimo dienos proga - norėtume pasidžiaugti su visais Jumis!! Ir siūlome laimėti mažą staigmenėlę-prizą! Pasveikinkime vieni kitus šia proga - parašykite sveikinimą visiems pasaulio skrebukams ir skrebukėms ir patalpinkite jį į komentarus. Pats gražiausias, įspūdingiausias, mieliausiais ir pats pats pačiausias sveikinimas ir laimės mūsų prizą-staigmeną!  Sveikinimų laukiame iki rytojaus, t.y. gegužės 1 d. 24 val. (LT laiku). Sveikink ir laimėk!

Ps. Anoniminiai komentatai, deja, nebus įtraukiami į prizo traukimą ;)

8 komentarai:

 1. Graziausi pasaulio stebuklai gimsta tik iš graziausiu zmoniu, o kadangi Jusu skrebai, dazniausiai buna graziausi pasaulio stebuklai, tai vadovaujantis paciais paprasciausiai logikos desniai, galima daryti isvada, jog Jus esate graziausi zmones.

  Visus kuriancius, mylincius ir besimylincius su Tarptautine skrebinimo diena,

  Pagarbiai,
  Anonimas Anonimaitis :*

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu su ta svente...

  kuri vienu ikvepimu sujaukia namuose tvarka,uzvercia darbastali, grindis , lovas, spintas, palanges....jaukiu chaosu....
  Toje sujauktoje betvarkeje visada atsiranda vietos kavos/arbatos puodeliui ir mElejonui ideju,telpanciu ant graziausiu spalvotu sirdziai mielu lapeliu, skiauteliu, albumeliu, atviruku, tagukiu, dezuciu ...ir viskam ,kam tik suteikiama fantazija.

  Sveikinu su ta svente...

  Kuri paliecia sirdi, jausmus, mintis,vaizduote. Kuri vercia nemiegoti naktimis, kuri dziugina aki sau, jam,vaikam, namam, draugam, kolegom.
  Kuri saugo visokias buitines detales,dziovintus lapus,geles, kabliukus, segtukus, popieriukus, vinukus,sniurelius, sruogeles, juosteles ir musu brangius prisiminimus ...
  Sveikinu Jus visas su skrebinimo diena !

  AtsakytiPanaikinti
 3. Te niekada Tau skrebo nebus per daug! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mielos skrebukes,

  saunu tureti savo profesine svente ar ne? :) Tikiuosi ji bus tinkamai atsvesta ir iamzinta nuostabiuose skrebukuose.
  Sveikinu visas bendramintes, linkiu
  *neuzmigti naktimis-kai galvoje sklaidosi rastuotas popierius, kai mintyse pabyra zodziai ir pavadinimai, kai akys jau mato nuostabu vaizdeli pro fotoobjektyva, kai rankos pacios tiesiasi prie stampuku ir rasalu.
  linkiu
  *nerasti ramybes dienomis, kai virdamos pietus zvelgiate i makaronus, vaisius ir darzoves ir matot ju formas bei faktura ir jau deliojate busima skrebuka.
  Linkiu
  *laimes apsilankyti skrebukiu rojuose-skrebo parduotuvese, kur viskas kainuotu tik 1 centa ir galima butu pirkti tiek kiek tik gali panesti, pavezti.
  Linkiu
  *kad skrebukai gimtu is nuglostytu, nuziuretu, numyletu popieriuku, patirtu dziaugsmingu ir svajingu akimirku, nuotykiu, kad visos svajones ir mintys pabirtu ant popieriaus lapo.

  Mes laimingos, nes turim tai kas mus gydo, kas atitraukia nuo rupesciu, kuo mokame dalintis, ka norime skelbti ir skleisti visiems.

  Saunu tureti savo kuribine svente ar ne?:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tai, ką šiandien darote, yra svarbu, nes į tai iškeiciama jusu gyvenimo dieną. Su Tarptautine skrebinimo diena!

  AtsakytiPanaikinti
 6. kartą netikėtai į mano
  Sielos duris pasibeldė lavina pačių
  Kūrybiškiausių minčių. joms įgyvendinti pasitelkiau
  Rankelių pagalbą ir pačius
  Estetiškiausius popieriukus. padailinau kraštelius mielomis Bangelių žirklutėmis. ir gavosi pats nuostabiausias, mieliausias
  Atvirukas. džiaugėsi ir dainavo mano
  Siela....
  tad linkiu, kad ir jus aplankytu tokios minčių lavinos ir, kad gimtu patys gražiausi meno kūrinukai :)
  Linkiu drąsiai ir sėkmingai sirgti dienomis, naktimis, atostogų metu, metus iš metų, šia liga iki kaulų smegenų...

  p.s. tikiuosi diagnoze ligos nesunkiai perskaitėt? ;) vakcinos nuo jos NĖRA ir NEreikia :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Be galo gera ir jauku skaityti tokius ypatingus sveikinumus visam skrebinimo pasauliui ir jo gyventojams - skrebukėms ir skrebukams :D

  Ačiū.

  Ačiū už tai, kad atradote.
  Ačiū už tai, kad kuriate.
  Ačiū už tai, kad išsaugote.

  Džiaugiuosi, dėkoju ir esu laiminga :D

  IR - kviečiu užsukti į forumo scrapping.lt temą, kurioje kviečiame išrinkti skrebinimo dienos Lietuvoje dieną !!!
  http://scrapping.lt/viewtopic.php?f=49&t=23

  AtsakytiPanaikinti
 8. man tai labai labai patiko anonimo anonimaicio sveikinimas ;)

  AtsakytiPanaikinti